"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
LEICHT Küchen AG

Roboty przyszłości

Nowoczesna technologia jest bliżej niż myślicie. Już niedługo wszystko o czym kiedykolwiek marzyliście będzie na wyciągnięcie ręki. Dowód? Oto 5 niezwykle śmiałych pomysłów na to, jak może wyglądać nasze życie w niedalekiej przyszłości. 

Sprawdź także: Bielsko-Biała – miasto atrakcyjne nie tylko pod względem cen mieszkań

1. Drukarka

Oto prosty i innowacyjny pomysł, który łączy postęp z funkcjonalnością. 

2. Aparat

Ten aparat pozwala kontrolować zdjęcie nawet po jego wykonaniu. Niemożliwie? Zobaczcie sami:

3. Lodówka

Taka lodówka to prawdziwe marzenie. Ten niezwykły gadżet poinformuje nas o jakości, ilości i dacie ważności produktów, które się w niej znajdują. Co więcej pomoże znaleźć przepisy, jakie można wykonać z dostępnego jedzenia. 

4. Przymierzalnia 

Wyobraźcie sobie przymierzalnie, w której nie trzeba przebierać się w nowe ubrania. Niestety takie rozwiązanie to dopiero marzenie nowoczesnej technologi. 

mieszkania i domy na portalu gethome.pl

Sprawdź największą bazę nieruchomości w internecie. Oferta mieszkań i domów zaprezentowana na mapie. Tylko oferty unikalne – żadnych duplikatów

5. Świat

A teraz pomyślcie o świecie techniki, pełnym nowoczesnych rozwiązań w domu, pracy czy samolocie. Tak wygląda nasza przyszłość:

Zdjęcie profilowe: Realized with vvvv and Arduino. Concept, Design, Prototype, Video: Fabian Kreuzer, Markus Lorenz Schilling, wsparcie: Prof. Hans Krämer, Prof. Steffen Süpple, Deutsches Forschungszentrum für Künstliche Intelligenz, LEICHT Küchen AG, muzuka: Ingrid Michaelson, Sort Of (Instrumental)