"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.louisvuitton.com

Prezent dla modnego podróżnika

Gdyby Carrie Bradshaw, z „Seksu w wielkim mieście”  urodziła się w Europie, z pewnością wybrałaby Francję. Nie ma bowiem bardziej nowojorskiej stolicy modny niż sam Paryż. I nikt nie odkryje tajemnic Nowego Yorku tak dobrze jak sam Louis Vuitton.

Już 10 lat przewodniki Louis Vuitton prezentują najciekawsze i najbardziej stylowe miejsca na świecie. W tym roku seria powiększy się o San Francisco, a przewodniki po Paryżu, Nowym Yorku i Tokio zostaną  zaktualizowane. Nowa edycja modnych przewodników to nie tylko stylowy gadżet od projektanta. W książkach znajdziemy informacje o restauracjach, bistrach, luksusowych hotelach i ośrodkach Spa & Wellness . Dowiemy się, które galerie sztuki, designu i fotografii warto odwiedzić i w jakich miejscach warto bywać.

Po najbardziej stylowych miejscach świata oprowadzają gwiazdy, takie jak – rysownik François Schuiten ( BHruksela) , artystka Joana Vasconcelos (Lizbona), Monica Belluci (Rzym) czy Simon Doonan (Nowy Jork).

Ceny przewodników zaczynają się od około 80  złotych, dostępne są na stronie: www.louisvuitton.eu i sklepach internetowych Louis Vuitton.


 www.louisvuitton.com

 www.louisvuitton.com

 www.louisvuitton.com

Zdjęcia: www.louisvuitton.com