"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.soleta.ro

Pomysł na ekologiczny dom

Każdego dnia staramy się dbać o środowisko naturalne, a jednocześnie oszczędzać na rachunkach za energię. Coraz częściej też decydujemy się na budowę ekologicznych domów. Ale czy budynek wykonany w zgodzie z naturą może być równocześnie niezwykłą inspiracją? Oczywiście, że tak!

Oto stylowy, ekologiczny dom w rumuńskim Bukareszcie. Prototyp opracowany przez Justina Capra dla Inventics and Sustainable Technologies (FITS) oparty jest na kilku głównych zasadach działania eko – domów. Mimo niezwykłego designu, budynek ten został stworzony w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Jego mieszkańcy korzystają z wielu odnawialnych źródeł energii – słonecznej, wiatrowej i wodnej. Ponadto dom wyposażony jest w efektywne narzędzia wykorzystania konwencjonalnych źródeł energii odnawialnej.

Jaka jest różnica między domem projektu Justina Capra a innymi energooszczędnymi budynkami? To przede wszystkim niecodzienne rozwiązania i cudowny design. Chcecie mieć podobny domek? Możecie kupić go na stronie producenta: www.soleta.ro

www.soleta.ro

www.soleta.ro

www.soleta.ro

www.soleta.ro


www.soleta.ro

www.soleta.ro

www.soleta.ro

www.soleta.ro

www.soleta.ro

www.soleta.ro

projekt, zdjęcia: www.soleta.ro