"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Małe mieszkanie

Aranżacja małego mieszkania nie jest prostym zadaniem. Już od progu pojawia się pytanie – jak urządzić wnętrze, które mierzy zaledwie 30 m kw., czy możemy pozwolić sobie na sypialnię z prawdziwego zdarzenia, pokój dzienny i jadalnię? Otóż tak. Wszystko staje się możliwe, gdy zdecydujemy się na antresolę.

Jedne z najpiękniejszych aranżacji kawalerek to bez wątpienia wnętrza urządzone w skandynawskim stylu. Jasne kolory, proste meble i stonowane dodatki to doskonały wybór na niewielkich przestrzeniach. Dzięki temu, każde wnętrze zyskuje optycznie kilka dodatkowych centymetrów, a przestrzeń wydaje się być przejrzysta i uporządkowana.

W tym niewielkim mieszkaniu o powierzchni 33 m kw. udało się dodatkowo wyjątkowo funkcjonalnie rozplanować przestrzeń. W jednym pokoju znalazło się miejsce na sypialnię, pokój dzienny oraz jadalnię. Dzięki zaś umiejscowieniu sypialni na podwyższeniu, pod antresolą zyskano dodatkowy kącik, który wykorzystano na przestrzeń do odpoczynku. Fotel postawiony pod podwyższeniem to idealne miejsce do relaksu, jednak przestrzeń ta równie dobrze wyglądałaby w biurowej aranżacji. Pamiętajcie, antresola daje ogrom możliwości, warto z nich korzystać!

www.bjurfors.se

www.bjurfors.se


www.bjurfors.se

www.bjurfors.se

www.bjurfors.se

www.bjurfors.se

www.bjurfors.se

 znalezione na: www.bjurfors.se