"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Miś w Warszawie

Już dziś, 21 września rusza wielka wędrówka gigantycznego misia. Przytulanka będzie się przemieszczać po warszawskich ulicach przez tydzień, do 29 września. Organizatorzy projektu – Fundacja Form i Kształtów, zaprasza wszystkich do wspólnego patrzenia w gwiazdy z przytulanką!

Przez cały ostatni tydzień września po warszawskich ulicach będzie podróżować gigantyczna przytulanka. Projekt ma kontrastować z warszawskimi pomnikami, upamiętniającymi bolesne doświadczenia historyczne.

Tym razem warszawiacy będą mogli przytulić się  do pluszowego misia i wraz z nim powrócić do czasów beztroskiego dzieciństwa.  Celem akcji, organizowanej przez Fundację Form i Kształtów, jest wytrącenie mieszkańców Warszawy z wielkomiejskiego stylu życia, mobilizując ludzi do dialogu i integracji.

Budzącą wiele sprzecznych reakcji żywą rzeźbę stworzyła Iza Rutkowska, założycielka Fundacji Form i Kształtów. Autorka pragnie, by w mieście pojawiło się więcej obiektów, które wywołują dobre i ciepłe uczucia z dzieciństwa. A Wam podoba się taki design miejski?


www.formyiksztalty.pl

www.formyiksztalty.pl

www.formyiksztalty.pl

zdjęcia, projekt: www.formyiksztalty.pl