"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Baseny z widokiem

Lato już za nami, dlatego temperatura za oknem rzadko przekracza 15 stopni Celsjusza. W jesienne wieczory jak mało kiedy marzę o słońcu i odpoczynku nad brzegiem basenu. A jeśli już o tym mowa, to zobaczcie gdzie warto pojechać aby zobaczyć najpiękniejsze baseny świata.

 

Banyan Tree Unsagan

Bali nie trzeba przedstawiać. To typowo egzotyczny kierunek, który od lat dominuje we wszelkiego rodzaju zestawieniach najpiękniejszych miejsc na ziemi. Nic więc dziwnego, że i na tej indonezyjskiej wyspie, znaleźć można miejsca takie jak te:

 

Six Senses Co Dao, Wietnam

Chyba najlepszą rekomendacją tego miejsca, będzie fakt, że jest ono całkowicie odosobnione. Jeśli zatem kochacie miejskie uroki, to w Six Senses nie znajdziecie odpoczynku, ale wykąpać się w basenie zdecydowanie warto.


 

The Oberoi, Mauritius

Maritius z każdym rokiem pnie się w rankingach najpopularniejszych kurortów turystycznych. Prywatne wille w Oberoi z widokiem na morze to już standard w najlepszych hotelach na świecie, ale takie zachody słońca zapierają dech w piersiach.

 

Grecja, Kreta

Na Krecie w sezonie spokojnie dogadacie się po polsku. Liczne biura turystyczne z Polski opanowały tę przepiękną wyspę. Kiedyś wspaniały port z czystymi plażami, dzisiaj gwar i turystyczny kicz. Są jednak takie miejsca jak to: