"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Podwodny pokój hotelowy

Zanzibar przez wielu uważany jest za najlepsze miejsce do nurkowania na świecie. Nic dziwnego, że to właśnie wśród afrykańskiej rafy koralowej położony jest jeden z najbardziej urzekających hoteli na świecie – hotel Manta Resort, oferujący niezapomniane, podwodne widoki.

Tanzania znana jest na całym świecie ze swej wyjątkowej przyrody – majestatycznego szczytu Kilimandżaro, ogromnej Sawanny, piaszczystych plaż, turkusowej wody i bogatego życia morskiego. Jedną z najbardziej malowniczych części Tanzanii jest Zanzibar. Ta wyspa położona na Oceanie Indyjskim uznawana jest przez wielu za najbardziej atrakcyjne miejsce do nurkowania na całym świecie! 

To właśnie tu założono jeden z najbardziej niezwykłych, morskich hoteli zaprojektowany przez  szwedzką firmę Genberg Underwater Hotels. Manta Resort to pływająca barka będąca wymarzonym miejscem dla wszystkich miłośników podwodnego życia.

Wyobraźcie sobie wypoczynek na środku oceanu, którego bezkres możecie obserwować zarówno z pływającego tarasu, jak również z podwodnego pokoju! Hotel Manta Resort oferuje bowiem trzy różne poziomy pokoi hotelowych, w których można doświadczyć podwodnego życia na różnych powierzchniach oceanu. Co więcej, pływająca barka dostarcza zewnętrze światło do pokoi, przeciągając tym samym rzadko spotykane gatunki ryb.

Cena noclegu w tym hotelu to około 4 500 zł za dwuosobowy pokój, jednak wrażenia z pewnością są niezapomniane. Zasnęlibyście w tym podwodnym hotelu?

 

 

podwodny hotel

podwodny hotel

podwodny hotel

podwodny hotel


podwodny pokój

podwodny pokój

wakacje Zanzibar

wakacje Zanzibar

wakacje Afryka

wakacje Afryka

niezwykły hotel

niezwykły hotel

ciekawy hotel

ciekawy hotel

 

hotel, zdjęcia: www.themantaresort.com i www.anhede.se