"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.wroclovedesign.pl

Strefa dla dzieci na festiwalu Wroclove Design

Przed nami sezon wielu ważnych wydarzeń dla miłośników architektury, wzornictwa i szeroko pojętego designu. W tym roku organizatorzy postanowili poświęcić nieco więcej czasu dziecięcej przestrzeni. Tak będzie również na wrocławskim festiwalu Wroclove Design.

Już od 9 do 12 maja będziemy mieli okazję poznać najnowsze trendy w aranżacji przestrzeni dla dzieci. W ramach  Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów “Wroclove Design” zostanie wyznaczona specjalna strefa –  Kids Design.

Jej celem ma być rozwijanie wyobraźni, kreatywności i zainteresowań dzieci. Organizatorzy będą strarali się udowodnić, że rzerzy które otaczają najmłodszych wpływają na ich poczucie estetyki w późniejszym życiu. Dlatego w strefie dziecięcej będziemy mogli znaleźć wiele inspiracji dotyczących edukacji estetycznej. Prezentowane będą dzieciece meble, ubrania, książki, a także zabawki rozwijające wyobraźnię przestrzenną, zabawki z recyklingu i antyalergiczne pluszaki. Rodzice i dziećmi będą mieli również okazję wziąć udział w warsztatach: „Zrób sobie stwora, który odgoni każdego potwora!”, „Budujemy miasta 3d”, „Pleciemy nielatające dywany” oraz warsztatach sitodruku „Być jak Andy Warhol”.


www.wroclovedesign.pl

źródło: www.wroclovedesign.pl