"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Meble-puzzle

Szczerze mówiąc, puzzle nigdy nie należały do moich ulubionych zabaw. Ułożenie obrazka składającego z 1500 elementów trwało strasznie długo, a siedzenie w jednym miejscu dłużej niż to konieczne nie należy do moich ulubionych zajęć. Co innego, jeśli w roli puzzli występują prawdziwe meble.

Dużo mówi się dzisiaj o funkcjonalności w kontekście wszelkiego rodzaju produktów. W aranżacji mieszkania, jak mało gdzie, to właśnie ta cecha wydaje się być najważniejsza. Z pomocą przychodzą wieloelementowe meble, które w prosty sposób można przestawić, zamienić, rozbudować czy powiększyć. Wszystko zależy od Waszych potrzeb i możliwości przestrzeni którą aranżujecie.

Poznajcie meble Multiplo, modularny koncept ze stajni HEYTEAM. Zestaw składa się z różnych elementów, z których można ułożyć szereg mebli np. sofę, stolik, łóżko czy fotele.

www.heyteam.it

www.heyteam.it

www.heyteam.it

www.heyteam.it

www.heyteam.it


zdjęcia, produkt: www.heyteam.it

Kolejny przykładem mebli puzzle jest seria TETRIS. Jak łatwo się domyśleć, klocki nawiązują kształtem do popularnej w latach 90-tych gry z spadającymi elementami, które należało odpowiednio do siebie dopasować. Tutaj jest podobnie, tyle tylko, że do dyspozycji mamy prawdziwe meble.

www.pedromachado.me

www.pedromachado.me

www.pedromachado.me

www.pedromachado.me

zdjęcia, produkt: www.pedromachado.me