"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Kierunkowskaz do roweru

Choć sezon rowerowy powoli dobiega końca, podglądania rowerowych gadżetów nie możemy przełożyć na wiosnę. Szczególnie, gdy mowa o dodatku, który nie tylko stylowo wygląda, ale również dba o nasze bezpieczeństwo. Zobaczcie oryginalny kierunkowskaz do roweru.

Wyciągnięta przez rowerzystę podczas skrętu ręka ma sygnalizować skręt. Jednak jak wiadomo, ten umowny znak nie zawsze jest dostrzegany przez kierowców. Rozwiązaniem problemu może okazać się zaprojektowana przez studio Leemyungsu Design Lab saszetka lub plecak o nazwie „SEIL” (Self Enjoy Interact Light).

„SELL” już w 2010 roku otrzymał prestiżową nagrodę w konkursie Red Dot Design Award. Przez kolejne trzy lata koreańscy projektanci udoskonali projekt, by wreszcie pokazać światu ostateczną wersję wyjątkowego kierunkowskazu.

Wystarczy zamontować do kierownicy specjalne urządzenie przypominające dzwonek do roweru, a podczas skrętu nacisnąć odpowiedni przycisk, by na tablicy umieszczonej na plecaku pojawił się specjalny znak informujący o zamierzonym ruchu!

Aby uruchomić masową produkcję projektanci zbierają potrzebne środki przez platformę Kickstarter. Kupilibyście ten gadżet?


bezpieczenstwo_na_rowerze

bezpieczenstwo_na_rowerze

rowerowy_gadzet

rowerowy_gadzet

gadzet_do_roweru

gadzet_do_roweru

kierunkowskaz_do_roweru

kierunkowskaz_do_roweru

projekt, zdjęcia: www.leemyungsu.com