"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Pies za milion dolarów

Gustowne urządzenie kącika dla zwierząt jest nie mniej ważne od wystroju reszty mieszkania. Czasem może nawet przyćmić design samego właściciela. Oto 5 najdroższych akcesoriów, jakie kiedykolwiek  sprzedano  bogatym właścicielom psów:

 

 

1) W 2008 roku kobieta z Gloucestershire zainwestowała £250 000 w dom zaprojektowany specjalnie dla jej psów- dogów niemieckich. Willa posiada łóżka ze sterowaną temperaturą, wannę z hydromasażem, nagłośnienie za ponad  £150 000 i 52 calowy plazmowy telewizor.

 

 

2) Kochający psy projektanci z Nowego Jorku stworzyli  najdroższe na świecie diamentowe obroże dla psów. Kolekcja jest dostępna dla każdej bogatej kieszeni. Od relatywnie taniego kołnierza „La Jeune Tulipe” który kosztuje 150 000 $ do 52 karatowej obroży „Amour, Amour” za 3, 2 miliony $. Kołnierz zdobi ponad 1600 ręcznie wstawianych diamentów ułożonych na 18 karatowym białym złocie.

 

 

 

 


3)  Dla psów, które nie lubią spać na zwykłych posłaniach projektant David Salmon stworzył kolekcjie „Pet Pavilions”. Cena łóżka waha się od się od  13 390 $ do 23 990 $. Najdroższe posłanie nawiązuje do stylu Ludwika XV, a materac umieszczony jest na komodach z XVIII wieku.

 

 

4) Jeśli twój pies zawsze podskakuje na kanapie rozwiązanie jest proste – kupić mu własną. Trony od Swarovskiego zaprojektowane przez Julie Mai są idealnym rozwiązaniem za 1400 Euro. Kanapa wysadzana jest 16 kryształkami Swarovskiego, a pokrowce można uprać w pralce.

 

 

 

 

 

 

5) W końcu jeśli po długich zakupach twój pies nieprzyjemnie pachnie, możecie popsikać go jego prywatnymi perfumami. Zapach „Sexy Beast Pet” pochodzi od Swarovskiego, a na 100ml. butelce wygrawerowane jest imiennie pupila. Ten limitowany flakon dostępny jest już od 850$.

 

Zdjęcie profilowe: www.Quar-tier.com