"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.parrot.com

Gadżet kiepskiego ogrodnika

Jeśli tak jak ja nie posiadasz talentu do hodowli kwiatów, a w Twoim domu usychają nawet kaktusy, na pewno spodoba Ci się gadżet początkującego ogrodnika. Oto specjalny komunikator, który pomoże Wam porozumieć się ze światem domowej flory.

Flower Power to czujnik, który możesz podłączyć wprost do doniczek domowych roślin. Dzięki temu niezwykłemu urządzeniu w mgnieniu oka dowiesz się, czego potrzebują Twoje rośliny, aby były zdrowe i szczęśliwe. Wystarczy zaprogramować czujnik ze pomocą specjalnej aplikacji na Twoim smartphonie lub tablecie, aby poznać temperaturę otoczenia, poziom wilgotności, światła słonecznego i poziom nawozów. Co więcej, dzięki bazie 6.000 roślin doniczkowych urządzenie bada i na bieżąco informuje o  optymalnych warunkach hodowli konkretnej rośliny.

Producenci zapewniają, że czujnik Flower Power będzie prawdziwym hitem 2013 roku. Choć jeszcze jego cena nie została poddana do publicznej wiadomości, każdy zainteresowany może śledzić nowinki na stronie Flower Power. Jesteście zainteresowani?


www.parrot.com