"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Najgorętsze kolory 2013 roku

Wiosna to najlepsza pora na odświeżenie wizerunku naszego mieszkania. Zanim temperatura na zewnątrz zacznie rosnąć, przygotujcie wnętrza na prawdziwe orzeźwienie. Oto 5 najgorętszych kolorów 2013 roku.

 

1. Ognisty brąz

Jesienią ognisty brąz królował na wybiegach. W tym roku zajmie zaś zaszczytne miejsce na naszych salonach. Ten wyrafinowany czerwono-brązowy kolor świetnie łączy się afrykańskimi motywami i kobiecymi dodatkami. Kocha paski, centki i złoto!

 

2. Oliwkowy

Ten odcień zieleni może być stosowany w każdym pomieszczeniu.  A modne, eleganckie dodatki dodadzą mu uroku i wyrafinowania. Spróbujcie połączenia oliwkowego z brązowymi meblami i skórami, efekt na pewno Was nie rozczaruje. 

 

3. Bursztynowy 

Kolor bursztynowy doskonale sprawdzi się w Waszej sypialni i pokoju kąpielowym. Świetnie wygląda z klasycznymi meblami i jasnymi dodatkami.


 

4. Róż

Różowy pokój nada wyjątkowego charakteru każdej jadalni i przedpokojowi. Sprawdzi, że goście będą chętnie przychodzili do Waszego mieszkania. Jednak pamiętajcie, aby w jadalni nie używać zbyt mocnej odmiany różu. Róż zbliżony do fioletu zmniejsza apetyt, co na pewno nie będzie sprzyjać posiłkom w miłym towarzystwie.

 

 5. Mango

Nie tak żywe jak odcień pomarańczy, ale równie energetyczne i pobudzające do działania są ściany w odcieniu mango. Taki kolor będzie świetnie prezentował się w kuchni, łazience, a także w pokoju dziecięcym. Zaś w połączeniu z granatowymi meblami stanie się niewiarygodnie modną mieszkanką.