"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.southernliving.com

Pomysł na wieszaki

Choć trudno w to uwierzyć zwykłe wieszaki można wykorzystać na wiele sposobów. Wystarczy odrobina kreatywności, a prosty dodatek zmieni się w stylowy i pożądany mebel. Rozejrzycie się po Waszym mieszkaniu, wymyślajcie, twórzcie i inspirujcie się najmodniejszymi rozwiązaniami.

 

Pokazowy wieszak

Wieszak to przestrzeń, na której możecie umieścić dosłownie wszystko to co chcecie pokazać znajomym. Świetnie sprawdzi się, gdy chcecie pochwalić się najnowszymi zdobyczami z podróży lub zbieraną przez lata kolekcją perfum

 

wieszak do łazienki

wieszak do łazienki

 

Wieszak na buty

A jeśli Waszą największą pasją są buty, nic nie stoi na przeszkodzie aby umieścić je na półce. Producenci zachwyceni ogromnym zainteresowaniem stojakami na buty, stworzyli nawet specjalne wersje wiszących haków.

 

pomysl_na_wieszak

pomysl_na_wieszak

 

Wieszak dla czytelnika

Zamiast ręczników powieście na półce w łazience kolekcję Waszych ulubionych magazynów. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie na pewno spodoba się wszystkim gościom.


 

jak_zrobic_wieszak

 

Wieszak na naczynia

Jeśli jesteście fanami nowoczesnych rozwiązań, koniecznie wypróbujcie wieszak na naczynia kuchenne. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzicie miejsce w szafkach, a Waszej kuchni nadacie modnego i stylowego charakteru.

 

wieszak_na_naczynia

 

Wieszak na ręczniki papierowe

Świetnym rozwiązaniem jest również wieszak na ręczniki papierowe. Zamiast trzymać go na blacie kuchennym lub schowanego w szafce, stwórzcie dla niego osobne miejsce w kuchni.

wieszak_na_recznik

wieszak_na_recznik

Zdjęcia: 1 – www.maevejames.blogspot.ro, 2 – www.chimeedwards.com, 3 – www.lowescreativeideas.com, 4 – www.busyfingerscdn.blogspot.ro, 5 – www.southernliving.com