"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Gadżety fotografa

Waszą pasją jest fotografia? Jeśli tak, na pewno chcielibyście ją zaznaczyć w Waszym wnętrzu. Oprócz licznych zdjęć czy fototapet zrobionych z autorskich prac, możecie również postawić na fotograficzne akcesoria. A takich nie brakuje!

 

Stołek fotografa

Oto oryginalny stołek Lens Reflex, zaprojektowany przez sklep Mónoculo. Inspirowany obiektywem „lustrzanki” dodatek świetnie prezentował się będzie nie tylko we wnętrzu miłośnika fotografii, ale również w studiu czy surowym biurze.

df

Lampa fotografa

Kolejnym niezwykłym dodatkiem inspirowanym obiektywem jest lampa stworzona przez studio Mónoculo. Dodatek został wykonany z drewna cedrowego i pokryty lakierem na bazie wody i wosku pszczelego!


Oryginalny kubek do kawy

Kubek do kawy w kształcie obiektywu „lustrzanki” stał się prawdziwym hitem miłośników fotografii. Ten idealny gadżet dla miłośników Nikonów i Canonów został zaprojektowany przez studio Photojojo.

Poduszka w kształcie obiektywu

Ciekawym dodatkiem są również poduszki inspirowane aparatami. W sklepach możecie znaleźć nie tylko poduszki z fotograficznym nadrukiem, ale również te kształtem przypominające obiektyw.