"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Kolor beżowy na ścianie

To jeden z najpopularniejszych, najbezpieczniejszych i najspokojniejszych kolorów. Wiecie już o czym mowa? Oczywiście o beżu!

Okazuje się jednak, że nie wystarczy jedynie pomalować ścian na kolor beżowy, aby otrzymać wymarzony efekt. Mimo iż zgodzę się, że beżowy pasuje do każdego wnętrza, to jego prawdziwe piękno uwydatniają dopiero precyzyjnie dobrane dodatki oraz odpowiednie światło.

 

Meble w beżowym kolorze

Bez obaw możecie kupować meble w beżowym kolorze. Oczywiście warto wówczas położyć duży nacisk na charakterystyczne dodatki np. czarny stół, węgielne zasłony czy białe ramy na ścianach.

Beż kocha książki

Nie bójcie się wstawiać do beżowego pokoju półki z książkami. Wielokolorowe książki uwielbiają towarzystwo beżu, a neutralna ściana nadaje wówczas przytulnego charakteru wnętrzu.


W kuchni

Jeśli już decydujecie się na kolor beżowy w kuchni, pamiętajcie że kolor ten uwielbia białe dodatki. Najprościej wyłożyć ścianę białymi, wysokopołyskowymi kafelkami . Kuchnia będzie ciepła, babcina ale również bardzo stonowana.

Do wyboru do koloru

Prawda jest taka, że beżowy doskonale wygląda praktycznie z każdym kolorem. Zielone, cytrynowe, grafitowe czy niebieskie barwy to pewny i zawsze trafny wybór dodatków.