"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Wesołych Świąt!

Już tylko kilka godzin dzieli nas od najważniejszej wieczerzy w roku. Zgodnie z tradycją święta Bożego Narodzenia rozpoczną się, gdy na niebie rozbłyśnie pierwsza gwiazdka. Teraz czas na ostatnie przygotowania, do zachodu słońca została tylko godzina.

W wielu polskich domach rozpoczęły się ostatnie przygotowania do kolacji wigilijnej. Niektórzy jeszcze ubierają choinkę i pakują prezenty, inni kończą świąteczne dekoracje.

Już za chwilę stoły we wszystkich domach, mieszkaniach, restauracjach zostaną nakryte w tradycyjny, wyjątkowy i stylowy sposób. Potrawy zyskają piękne dekoracje  i zostaną podane na odświętnych talerzach. Prezenty trafią pod choinkę, a świąteczne ozdoby na wigilijne stoły.

Z tej okazji chciałabym Wam życzyć rodzinnych radosnych i nietuzinkowych świąt Bożego Narodzenia oraz mocy mieszkaniowych inspiracji w nachodzących roku. W prezencie mam dla Was kilka wyjątkowych aranżacji, które na pewno pomogą Wam w ostatnich  przygotowaniach do najważniejszej kolacji w roku*.

* Więcej inspiracji znajdziecie w świątecznych postach: 5 sposobów na świąteczne prezenty, 15 pomysłów na świąteczny stół, sposoby naszych babć na przedświąteczne sprzątanie, 20 pomysłów na świąteczne krzesła, 25 pomysłów na skandynawskie Boże Narodzenie, zrób własną kulę śnieżną, jak zrobić modną bombkę?, subiektywny ranking bożonarodzeniowych choinek, piernikowe ozdoby, korkowe święta, jak stworzyć własną bombkę na choinkę?, wyjątkowe bombki pod choinkę, DIY: Świąteczne sztućce z życzeniami.