"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Jak zrobić biurko?

Do rozpoczęcia roku szkolnego zostały niecałe dwa tygodnie! To już najwyższy czas, by zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne meble i przybory szkolne. Dziś, pokażę Wam jak zrobić najprostsze biurko!

W ostatnie dni wakacji nie może zabraknąć inspirujących pomysłów na stylowe rozpoczęcie roku szkolnego. Przez najbliższe dwa tygodnie obserwujcie zakładkę DIY, to w niej znajdziecie pomysły na najbardziej pożądane przedmioty nowego roku szkolnego. Pamiętajcie, ręcznie robione przedmioty to już nie tylko rozwiązanie dla oszczędnych. Oryginalny design jest w modzie!

Po pomysłach na pudełko na przybory szkolne (znajdziecie TU) przyszedł czas na instrukcję wykonania najprostszego biurka. Dla wielu mebel, który dzisiaj pokażę może wydać się za duży i mało funkcjonalny. Jednak na bazie poniższej instrukcji każdy z Was może wykonać podobny, aczkolwiek mniejszy mebel.

 

Materiały:

– wiklinowe kosze

– jednostka bazowa (w tym wypadku 4 najtańsze szafki z IKEA)

– deski

– papier ścierny, bejca, lakier

– wiertarka, śruby, wsporniki

 

Proponujemy:

Mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim – mieszkaj w malowniczym miejscu 30 minut od Warszawy. Wybierz mieszkanie, które spełni twoje oczekiwania.

Wykonanie:

1. Wybierzcie mebel bazowy, który służyć będzie Wam za nogi od biurka, a jednocześnie sprawdzi się jako praktyczna półka.

2. Następnie zmierzcie pożądaną długość i szerokość Waszego blatu i zamówcie deski odpowiedniej długości i szerokości.

3. Wyszlifujcie deski, pomalujcie je bejcą i lakierem.

4. Następnie za pomocą wiertarki, śrub i wsporników zamontujcie deski na meblach bazowych (w tym przypadku na szafkach). Gdy zdecydujecie się na dłuższe biurko, warto pod blatem zamontować pionowo dodatkowe deski,  które podtrzymają konstrukcję.

 

www.aubreyandlindsay.blogspot.com

www.aubreyandlindsay.blogspot.com

www.aubreyandlindsay.blogspot.com

www.aubreyandlindsay.blogspot.com

www.aubreyandlindsay.blogspot.com

www.aubreyandlindsay.blogspot.com

projekt, zdjęcia: www.aubreyandlindsay.blogspot.com