"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Stolik na balkon

Długie godziny zakuwania nad książką, praca czy po prostu przesiadywanie na kanapie mogą nudzić, męczyć a niekiedy usypiać. I chociaż z pewnością znajdą się wśród Was miłośnicy chociażby jednej z tych czynności, to może warto pomyśleć o tym, aby równocześnie zaczerpnąć odrobiny świeżego powietrza. Zwłaszcza jeśli macie balkon. Niekoniecznie duży.

Micheal Higlers wpadł na świetny i prosty pomysł. Designer, który większość swojego czasu spędzał w zamkniętych pomieszczeniach, zapragnął stworzyć miejsce, w którym chociażby przez chwilę mógł odetchnąć świeżym powietrzem a jednocześnie pracować. Małe mieszkanie i niezbyt wielki balkon nie dawały wielu możliwości, dlatego Mike postanowił wykorzystać to co miał najlepszego – talent i kreatywność. Tak powstał balkonowy stolik.

Ten niewielki gadżet pasuje do każdego rodzaju balkonowej balustrady, a montaż jest intuicyjny i prosty. Po zewnętrznej stronie znajduje siędodatkowo miejsce na doniczkowe kwiaty. Oczywiście stolik może pełnić także inne funkcje. Nie wstyd postawić na nim lampki z winem, kawy czy soku z rabarbaru. Gdzie kupić? Na przykład tu: www.shop.stadtbedarf.de


www.balkonzept.de

www.balkonzept.de

www.balkonzept.de

projekt, zdjęcia: www.balkonzept.de