"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.deco-designing.blogspot.com

35 pomysłów na mały pokój dziecięcy

Nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić dziecku duży, przestronny pokój. Nie oznacza to jednak, że nie możemy stworzyć mu stylowej, uporządkowanej przestrzenni.

Aby urządzić stylowy pokój dziecięcy wystarczy dobrać odpowiednie meble i kreatywnie podzielić wnętrze. To naprawę bardzo proste. Przy aranżacji wnętrza pamiętajcie, że pokój nie kończy się na podłodze, dzięki piętrowym elementom można zyskać dodatkowe, wole miejsce. Jeśli dobrze rozplanujecie przestrzeń, bez trudu zmieścicie wszystkie dziecięce akcesoria: szafę, łóżko, stolik, szafki i biurko. Zobaczcie 35 sprawdzonych sposobów, które pozwolą Wam urządzić najpiękniejszy pokój, na niewielkiej przestrzeni.

 


www.home-designing.com

www.home-designing.com

11 komentarzy

 1. MMMM pisze:

  Super pszesliczne pokoie

 2. Justyna pisze:

  Co to za łóżeczko na ostatnim zdjęciu?

 3. Mieszkaniowe Inspiracje pisze:

  Wszystkie stylizacje są dziełem hiszpańskiego projektanta z Barcelony – Sergi Mengot. To jego strona: http://deco-designing.blogspot.com/ :)

 4. ola pisze:

  swietne tylko ze wiekszosc z tycg pokojow wcale nie sa male

 5. basia pisze:

  ja przed wyborem mebli w http://www.vega-meble.pl obejrzałam mnóstwo pomysłów na umeblowanie, to bardzo potem pomaga w podjęciu decyzji:)

 6. Kinka pisze:

  chcę białe meble i orginelnie użądzony pokój a jest on naprawdę mały

 7. Rozkładane łóżko połączone z półkami i szafą – genialne! :)

 8. Mama Oli pisze:

  super jest ten zielony kolorek, w sumie podoby do tego, który jest na ścianach w pokoju mojej córki – spełnione marzenia z palety śnieżka satynowa. My dodatkowo jedną ścianę zrobiliśmy jej bajkową, nasza koleżanka plastyczka namalowała postacie z bajek, więc mała ma teraz jak w raju :)

 9. Charlize pisze:

  Wszystkie inspiracje są cudowne. Ja się jednak zastanawiam nad oświetleniem do pokoju. Mamy juz górne i zastanawiamy się nad lampką nocną i na biurko. Ostatnio śmignęło mi gdzieś przed nosem reklama lampek Philipsa w kształcie Myszki Mickey i Minnie. Czy mieliście juz do czynienia z takim produktem? Bardzo proszę o opinie.

 10. Zuza pisze:

  Bardzo pomysłowo. I okazuje się, że nawet malutki pokój może być super fajny. Najbardziej mi ta pierwsza fioletowa aranżacja wpadła w oko :)

 11. Kar Fie pisze:

  Tylko, ze te pokoje wcale nie są małe! Pokażcie pomysł dla standardowej klitki blokowej: długiej i wąskiej.

Connect with Facebook

Current ye@r *