"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.timholley.de

Gadżet dla eko rodziców

Oszczędzanie energii w dzisiejszych czasach nie jest już tylko problemem czysto ekonomicznym. Ważne jest, aby każde dziecko nauczyło się szanować środowisko. Dlatego świetnym gadżetem do dziecięcego pokoju może okazać się najnowszy produkt Tim’a Holley’a.

Podczas gdy poprzednie pokolenia uczyły się oszczędzać energię w późniejszym życiu, dzisiejsze dzieci cenną lekcję mają na wyciągnięcie ręki. Poznajcie gadżet od Tim’a Holley’a, który w prosty i szybki sposób nauczy dzieci dbałości o środowisko, a rodzicom pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za energię.

Tio to włącznik w kształcie ducha, który za pomocą prostej wizualizacji pokazuje jak intensywnie wykorzystywana jest energia w wybranym pokoju. Po kilku minutach od naciśnięcia włącznika światła uśmiechnięty duch barwi się na kolor zielony, jednak już po 4 godzinach barwa zmienia się na żółty ostrzegawczy kolor, a Tio wydaje się być nieco zdziwiony. Po przekroczeniu 8 godziny duch barwi się na mocno czerwony kolor, a na jego twarzy pojawia się wyraźny grymas. Co więcej, Tio przesyła informacje do specjalnego programu komputerowego, w którym dziecko poznaje tajniki ochrony środowiska naturalnego. A dzięki zaoszczędzonej energii może hodować wirtualne drzewo na zindywidualizowanym panelu.


ekologiczny_gadzet

ekologiczny_gadzet

adzet_oszczedzanie_swiatla

adzet_oszczedzanie_swiatla

program_oszczedzanie_swiatla

program_oszczedzanie_swiatla

Projekt, zdjęcia: www.timholley.de