"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.forumphi.com

Piękny korytarz

Wygląd korytarza ma duży wpływ na pierwsze wrażenie naszych gości. Warto więc, aby miejsce które łączy wszystkie inne pomieszczenia było wyjątkowe i już od progu zapraszało do środka.

 

Żywe kolory

Mocny, silny kolor na ścianach korytarza sprawia, że goście chętniej zdejmują buty. Odważne barwy, od których ciężko oderwać wzrok z pewnością zaciekawią każdego. Można także pójść o krok dalej i pomalować pomieszczenie w paski. To działa!

 

Co tam wisi?

Wchodząc po raz pierwszy do mieszkania przyjaciół, z pewnością zaczynacie się rozglądać. Tak samo robią goście, którzy was odwiedzają. Zakładanie płaszcza czy zapinanie kozaków to dobry moment na szybkie rzucenie okiem na to co tam wisi na ścianie… Otóż na ścianach korytarza można powiesić dosłownie wszystko. Obrazy, piktogramy, komiksy w ramkach czy mini dzieła sztuki będą wyglądać modnie, interesująco i z pewnością ożywią pomieszczenie.


 

Czystość zaprasza

Postarajcie się, aby wasz korytarz był miejscem schludnym i czystym. Buty nie powinny leżeć na podłodze, a płaszcze i kurtki obowiązkowo trzymajcie w szafie.