"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Kilka patentów na mały przedpokój

Istotnym elementem w niewielkim przedpokoju jest umiejętny dobór mebli i sprzętów. Powinny być nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne.

przedpokój1

Zanim ostatecznie zdecydujemy się na konkretny zakup, stwórzmy sobie listę takiego wyposażenia. Na niej odnotujmy te elementy, które według nas powinny się znaleźć w przedpokoju.

przedpokój5

Z reguły na małej powierzchni trudno ustawić jednocześnie szafę, komodę, duży wieszak i toaletkę z lustrem. Dlatego zastanówmy się, które z mebli będą dla nas najlepszym rozwiązaniem. Czasem warto pokusić się o meble wykonane pod wymiar.

przedpokój4

 


 

Wiele współczesnych propozycji do przedpokoju łączy w sobie kilka elementów jednocześnie, a wstawiona obok drzwi kanapa, nie powinna nikogo zadziwić.

przedpokój2

 

sprytnym rozwiązaniem może być też niewielka etażerka lub biurko, w której schować możemy niezbędne przedmioty, jak zapasowe klucze, bieżące rachunki lub inne drobiazgi z których korzystamy często.Zastanówmy się też, czy wszystkie powieszone na haku kurtki i płaszcze w danym sezonie będą nam potrzebne. Nadmierna ilość czapek, szalików, torebek czy kapci przeznaczonych dla gości, będzie lepiej wyglądała, gdy je schowamy.

 

przedpokój6