"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Szpilki w kawalerce

Widziałam kiedyś kobietę, która posiadała tak wielką garderobę,  że aby odnaleźć właściwą parę szpilek na pudełkach umieszczała pamiątkowe zdjęcie w butach.  Przeciętna osoba aż takiej ilości butów nie posiada. Warto jednak wiedzieć jak je przechowywać, by stylowym porządkiem witać gości już od progu.

Przedpokój stanowi wizytówkę Naszego mieszkania, umiejętnie dobrane dodatki potrafią zmienić go w niezwykłe wnętrze. Perfekcyjna pani domu radzi: „(..)wprowadź nowa zasadę i przyjmij, że w przedpokoju mogą znaleźć się tylko buty, które nosisz. Pozostałe wynieś i schowaj do szafy, walizek, toreb podróżnych.” Teraz pozostaje znaleźć im miejsce w przedpokoju, a do wyboru mamy dwie szkoły: chowania i odkrywania.

1) Chowaj

To zrozumiałe, że nie chcesz pokazywać każdej pary butów. Schowanie ich w zabudowane szafki lub specjalne pudełka pozbawi dom zbędnego chaosu.

 

 

www.ikea.com

www.ikea.com, 299.99zł

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

2) Odkrywaj

Stylowa półka na buty może stać się praktycznym meblem. Oczywiście nie można zapominać o osobnym kąciku na kapcie dla gości. Para designerskich butów będzie nie tylko miłym powitalnym gestem, umiejętnie wyeksponowana nada Twojemu wnętrzu ciepłego, domowego charakteru.

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie profilowe:  www.the-coveted.com