"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Współpraca reklamowa

Czym są MieszkanioweInspiracje.pl?

MieszkanioweInspiracje.pl to pierwszy w Polsce branżowo-lifestylowy blog o wnętrzach, na którym użytkownicy znajdą nie tylko aranżację dla swojego pokoju, mieszkania czy domu, ale także ciekawe rozwiązania z kategorii ZRÓB TO SAM.

Blog MieszkanioweInpiracje.pl powstał z miłości do designu. Jednak szybko okazało się, że w Polsce jest wielu miłośników pięknych aranżacji oraz gro osób które czekało na inspirację do tworzenia, upiększania i zmiany swojego mieszkania.

Każdego dnia liczba obserwatorów bloga rośnie, co potwierdzają nie tylko statystyki, ale przede wszystkim dziesiątki e-maili z podziękowaniami, pytaniami i pomysłami aranżacyjnymi.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Blog rozwija się w niezwykle szybkim tempie, co wskazuje na tworzenie się trendu związanego z aranżacją wnętrz za pomocą prostych i tanich sposobów.


Co więcej, MieszkanioweInspiracje.pl to idealna grupa odbiorców dla Państwa produktów i usług. Na moją stronę trafiają osoby, które są realnie zainteresowane produktami z branży budowlanej, wnętrzarskiej, dekoracyjnej oraz domowymi gadżetami.

Co mogę Państwu zaoferować?

MieszkanioweInspiracje.pl to świetny kanał reklamowy. Dzisiejszy marketing nie polega już tylko na stworzeniu reklamy. Ważne jest także miejsce jej umieszczenia oraz sposób komunikowania produktów klientom. Blog marketing to innowacyjny rodzaj sprzedaży, który przełamuje bariery tradycyjnej reklamy i oddziałuje na klientów z lepszym skutkiem.

Sztuka polega na tym, aby sprzedać ideę produktu bez stosowania tandetnych chwytów sprzedażowych i dotrzeć do szerszej grupy odbiorców.

Blog MieszkanioweInspiracje.pl jest idealnym miejscem do kampanii reklamowych związanych z szeroko rozumianą aranżacją wnętrz. Mam do zaoferowania indywidualnie dopasowywany pakiet usług – od tradycyjnych kampanii banerowych, brandingu na stronie głównej, artykułów sponsorowanych i rankingów, po sesje wizerunkowe produktów, konkursy czy materiały wideo z ważnych wydarzeń.

W razie pytań napisz na adres m.ostrowski@rynekpierwotny.com.