"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Postaw na beton- meble Morgan & Möller

O tym, że beton bywa niezwykle plastycznym surowcem wykorzystywanym w aranżacji wnętrz wiadomo od dawna. W Starej Fabryce Koronek mieści się showroom marki Morgan & Möller, która tym razem proponuje meble z betonu.

beton3

Kolekcja  betonowych mebli Modular tworzą dopasowane fragmenty, które  mogą tworzyć wyjątkową całość. Meble składające się z kilku modułów, łatwiej można zamontować i dopasować w wybranym wnętrzu.

beton5

 

Ciekawie prezentują się też jako meble indywidualne, zwłaszcza we współczesnych wnętrzach typu loft lub w mieszkaniach, w których króluje minimalizm.

beton4

 

Wykonane z betonu architektonicznego dizajnerskie fotele, sofy i szezlągi na nogach z jesionu, pokryte naturalnymi tkaninami – m.in. wełną, skórą czy bawełną eksponują ponadczasowy charakter kolekcji. Obicia w wyrazistych intensywnych kolorach zestawione z ascetyczną szarością betonu tworzą aranżacyjnie niezwykle twórczy kontrast.


beton1

Stylistyka mebli marki Morgan & Möller z pewnością zainteresuje również zwolenników klimatów Vitnage, którzy z dużym sentymentem podchodzą do estetyki epoki PRL.

beton2

Morgan & Möller w swej ofercie posiada także inne meble betonowe: regały, komody, fotele, stoły, a także sofę, akcesoria dekoracyjne i wyposażenie łazienek czy kuchni na zamówienie. Dzięki bogatej ofercie tapicerek, fotel czy sofa mogą nabrać indywidualnego charakteru.

więcej na:

https://plus.google.com/117505535786255586357/about?gl=pl&hl=pl