"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Pastele na wiosnę

Za oknem temperatura rośnie, dlatego już czas na zmianę zimowych dodatków i ‘przewietrzenie’ mieszkania. Jak to zrobić? Postaw na dodatki w pastelowych kolorach.

Kupno i umieszczenie kilku poduszek w jasnych odcieniach, ożywi atmosferę w pokoju gościnnym i sprawi, że poczujesz wiosnę nie tylko za oknem.

Źródło://homebook.pl

Źródło://homebook.pl

Przestrzeń okienna także wymaga, by tchnąć w nią powiew świeżości. Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę gości na swój osobisty ogródek, spraw sobie pastelowe doniczki.

Źródło://dekoratorium.com

Źródło://dekoratorium.com

Kolorowe narzuty na sofę czy dywany, w mgnieniu oka zmienią oblicze Twojego mieszkania bez czasochłonnej i kosztownej wymiany wyposażenia.


Źródło://domartystyczny.pl

Źródło://domartystyczny.pl

Dla gotowych na odrobinę szaleństwa, proponuję zakup farb do drewna w dowolnych, pastelowych odcieniach i własnoręczne pomalowaniu elementów lub całości krzeseł i stołu.

To może Cię zainteresować: 

Ranking portalu RynekPierwotny.pl – Wrocław  to zestawienie lista ofert, które cieszyly się wyjątkowym zainteresowaniem użytkowników Portal RynekPiertwotny.pl. Zapraszamy na  kolejną edycje konkursu na najlepsze inwestycje deweloperów ze stolicy Dolnego Śląska.