"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Nie wyrzucajcie kapsli!

Nie jestem w stanie zliczyć ile wyrzuciłam w życiu zakrętek i rozmaitych kapsli. Pewnie jak my wszyscy, nie zdawałam sobie sprawy z olbrzymiego potencjału który w nich drzemie. Zwłaszcza jeśli chodzi o design. Okazuje się, że z tych z pozoru bezużytecznych rzeczy powstać może coś naprawdę wyjątkowego. Zobaczcie.

 

Kapslowy bar

Jednym z najprostszych pomysłów na wykorzystanie zakrętek jest stworzenie barowego blatu. Jeśli planujecie otworzyć własną knajpę i nie macie pomysłów na oryginalny wystrój, to z pewnością to rozwiązanie jest dla Was. Oczywiście, możecie także stworzyć stolik ze szklanym blatem, który posłuży Wam za ławę w domu.

Podstawki

Wpadają znajomi na piwko. Czym ich zaskoczyć? A no kapslową podstawką. Wykonanie tego pomysłu jest naprawdę proste. Zużyte kapsle możecie przykleić na przezroczystej podkładce od komputerowej myszki, wcześniej wycinając odpowiednie wzory.


 

Obrazki i antyramy

Zakrętki wspaniale wyglądają także na ścianie. Taki obraz z pewnością przykuje uwagę gości, szczególnie w modnych, nowoczesnych wnętrzach.

Inne ciekawe pomysły

Nie wiele gorzej wyglądają także kapslowe pinezki, wisiorki, obramowania czy magnesy na lodówkę.

Zastanówcie się jak można wykorzystać kapsle zanim je wyrzucicie. A tym którzy już zdecydowali zbierać kasple i zakrętki, życzę wytrwałości, bo jak się okazuje warto!