"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.sugarandcharm.com

8 oryginalnych prezentów na Dzień Matki

Już jutro najważniejszy dzień dla wszystkim mam. Z tej okazji postanowiłam pokazać Wam, jak w prosty i tani sposób stworzyć oryginalny, ręcznie robiony prezent.

Wyjątkowość dzisiejszych propozycji prezentów na Dzień Matki polega nie tylko na ich indywidualnym charakterze. Dzięki kreatywnym pomysłom i odrobinie wysiłku możemy stworzyć prezent będący jednocześnie świetnym dodatkiem do wnętrz. Zanim jednak zdecydujecie się na konkretną propozycję, zastanówcie się, czy Wasza mama jest typem krawcowej, ogrodnika, kucharki, a może domowej bogini? Każdej z nich należy się wyjątkowy, oryginalny prezent, przynajmniej w ten jeden dzień w roku.

Prezent dla mamy krawcowej

Jeśli Wasza mama jest typem domowej krawcowej, wśród jej gadżetów nie powinno zabraknąć słoika na materiały do szycia. Świetnym pomysłem jest też stworzenie poduszeczki na igły w kształcie jej ulubionego owocu.

Prezent dla mamy fashionistki

Dla mamy kochającej modę, stylowym i bardzo funkcjonalnym prezentem będą poduszeczki napełnione zapachowymi saszetkami do szafy.

Prezent dla mamy ogrodnika


Wasza mama kocha kwiaty i świeże zioła? Genialnym prezentem dla niej będzie doniczka z indywidualną dedykacją.

 

Prezent dla mamy kucharki

Każdą mamę na pewno ucieszy oryginalny słoik do kuchni, szczególnie jeśli w jego wnętrzu znajdzie się coś na osłodę życia.

 

Domowe Spa dla mamy

Jeśli nie umiecie dopasować prezentu do pasji Waszych mam, postawicie na dodatek, który spodoba się każdej kobiecie – ręcznie robioną świecę lub domowe kosmetyki. Niezbędne instrukcje znajdziecie na Mieszkaniowych Inspiracjach. Pomysłów na oryginalne świece możecie szukać: TU i TU, zaś przepisy na domowe kosmetyki znajdziecie TUTU, TU, TU i TU.