"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Słowa na ścianie pisane

Czy wydaje Ci się, że „gołe” ściany to najlepsze rozwiązanie dla Twojego mieszkania? Nic bardziej mylnego. Oto jak w prosty, tani i szybki sposób sprawić by Twoje „m4” zmieniło się w niebanalne miejsce.

 

Osobiste dzieło sztuki za grosze

Kilka prostych myśli, ulubiony cytat filmowy albo osobiste motto życiowe. To tylko kilka pomysłów na wyjątkowe słowa, które umieścisz na ścianie. Dekoratorzy wnętrz zgodnie przyznają, że to jedno z najprostszych rozwiązań na „zagospodarowanie” ścian. I do tego trendy. Ważny by słowa, które pojawią się na ścianach były związane z Twoją osobą.

Kiedy już wybierzesz te „magiczne” słowa – możesz przebierać w sposobach w jaki umieścisz je na ścianach. Jeśli masz trochę talentu malarskiego, świetnym rozwiązaniem będzie wypisanie ich na białym płótnie. Najprościej będzie je po prostu wydrukować w punkcie ksero lub u fotografa. Pamiętajcie także o obramowaniu. O ile płótno w zasadzie tego nie wymaga, o tyle druk lepiej wyglądać będzie w stylowej ramce lub prostej, drewnianej antyramie.

Efekt jest wspaniały. Ściany, nawet jeśli są białe, „gołe” i puste – ożywają w mgnieniu oka. To dowód na to, że nie trzeba ich malować na czerwono by przykuć uwagę znajomych. Dobrze dobrane słowa na ścianie zainteresują wszystkich gości.

 


 

Zdjęcie profilowe:www.blogcdn.com