"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Słoiki na Halloween

Choć w Polsce Halloween nie jest popularną okazją do świętowania, 31 października coraz częściej organizowane są przebierane przyjęcia. Jeśli taka impreza odbywa się u nas w domu lub w wynajmowanym lokalu, oprócz doskonałych przebrań, powinniśmy także zadbać o dekorację wnętrza. Na szczęście świetnych pomysłów nie brakuje.

Do Halloween pozostał jeszcze tydzień. Tak jak przed każdym wydarzeniem, na które warto stworzyć ręcznie robione ozdoby, również i tym razem przygotowałam dla Was najlepsze pomysły na dekoracje.

Dla tych, którzy nie planują przebieranych zabaw pozostają jesienne, halloween’owe pomysły na stylowe ozdobienie dyni. Inni mają przed sobą długą drogę w wyborze odpowiedniego, „strasznego” dodatku.

Halloween’ową przygodę zaczynamy od słoików, które każdy z Was z pewnością znajdzie w domowych zakamarkach!

1. Strachy w słoiku

Jeśli lubicie śnieżne, bożonarodzeniowe kule na pewno spodoba Wam się także halloween’owy słoik. Do jego wykonania potrzebować będziecie styropianowy dysk, gałązki, gazę, nożyczki, mocny klej oraz dużo cierpliwości. Jednak efekt jaki uzyskacie będzie naprawdę spektakularny.


2. Wzory na słoikach

Ten słoik jest efektem wyklejania słoika różnokolorowymi bibułkami za pomocą podge mod (kleju, lakieru i podkładu w jednym). Projekt wymaga dużo pracy, jednak nie jest trudny w wykonaniu. Nie jesteście przekonani do tego projektu? Zobaczcie, jak doskonale będzie wyglądał w roli „strasznej” latarni?

 

3. Słoiki w bandażach

Słoik w bandażach to zdecydowanie mój ulubiony projekt. Jest banalnie prosty w wykonaniu, a do jego stworzenia potrzebować będziecie jedynie słoika, bandaża i odpowiedniego materiału na „straszne” oczy – sztucznych oczu, ketchupu lub ziarenek kukurydzy!