"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Jak ozdobić bombkę?

Zeszłoroczny trend malowania elementów użytkowych farbą tablicową nadal zachwyca. Podczas tegorocznych świąt zamiast na stołach, tacach czy słojach, ciemne elementy powinny znaleźć się na naszej choince.

Ręcznie malowana bombka to nie tylko tańszy sposób na atrakcyjne ozdobienie choinki. Dzięki pomalowaniu bombki farbą tablicową, zyskamy również zindywidualizowany element dekoracyjny, który doskonale sprawdzi się w roli oryginalnego upominku dla bliskich!

Co więcej, dzięki niezwykłej funkcjonalności farby tablicowej, na bombce będziemy mogli napisać świąteczne życzenia. Jedna czarna bomba będzie doskonałym uzupełnieniem naszego świątecznego stroika, tradycyjnie ubranej choinki i stylowym elementem do dekoracji stołu.

Materiały:

– najtańsza, przeźroczysta bombka

– farba tablicowa

– pędzelek i ozdobna wstążka

– biały flamaster lub kreda

– stare gazety


Wykonanie:

1. Stworzenie tej bombki jest niezwykle proste. Po rozłożeniu warstwy starych gazet na stole, w celu zabezpieczenia blatu, możemy przystąpić do malowania.

2. Teraz należy pomalować bombkę farbą tablicową. Gdy farba wyschnie, czynność należy powtórzyć i odstawić na kilka godzin.

3. Na koniec warto ozdobić bombkę ozdobną tasiemką i przy pomocy kredy lub białego flamastra napisać życzenia.

bombka Boże Narodzenie

bombka Boże Narodzenie

jak zrobić bombkę

jak zrobić bombkę

bombka na choinkę

bombka na choinkę

zdjęcia, projekt: www.number-2-pencil.com