"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Design w szkolnym wydaniu

Szkoła tuż tuż, a wraz z nią sterta przyborów szkolnych do skompletowania, o czym doskonale wiedzą rodzice uczniów. Tym razem prezentujemy kilka przykładów na design w szkolnym wydaniu.

przybornik Bartek

Przybornik ze sklejki brzozowej o jakże wdzięcznej nazwie Bartek, to najnowszy pomysł  Muuda. Dzięki licznym przegródkom świetnie sprawdzi się zarówno na biurku ucznia, ale i  w naszym gabinecie.

sekretarzyk saska

Sekretarzyk Saska to z kolei pomysł firmy Fabrik. Wykonany z litego drewna dębowego, płyty stolarskiej pokrytej naturalnym fornirem, oraz sklejki. Jego zaletą poza wyglądem jest fakt, że zajmuje on niewiele miejsca, a przy tym, dzięki sprytnie rozmieszczonym szufladkom i przegródkom, bywa niezwykle funkcjonalny.


krzesło

Krzesło przyszłego ucznia powinno być nie tylko  ładne, wygodne, ale i zdrowe. Wybierając model, zwróćmy uwagę na to, by posiadało regulacje wysokości. Biorąc pod uwagę tempo wzrostu dzieci, taka regulacja w ciągu roku może się  nawet kilkakrotnie przydać.

budzik_dodatki_do_sypialni_70327

Zegar w pokoju ucznia to dodatek obowiązkowy.Budzik Tiny Pictogram to najnowsza, kolorowa propozycja firmy Karlsson. Prosty i praktyczny.Ustawiony na odpowiednią godzinę przyjemnym dzwonkiem przypomni, że już czas do szkoły.