"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
bombka

Jak stworzyć własną bombkę na choinkę?

Okazuje się, że ten wyjątkowy, świąteczny podarunek możemy bez trudu wykonać w domowym zaciszu. Rodzajów szklanych bombek jest tak dużo, jak wiele jest pomysłów. Bowiem do przezroczystej kuli możemy włożyć dosłownie wszystko. Zobaczcie mój pomysł na świąteczną atmosferę.

Sprawdź również: Jak sprawdzić, czy spółka deweloperska nie upadła?

Materiały:

– plastikowe (lub szklane), przezroczyste bombki choinkowe

– dodatki: wstążka, gałązka, figurka, siano

– nożyczki, klej, pinceta lub kawałek gałązki

Wykonanie:

1. Stworzenie własnej, szklanej bombki jest naprawdę niewiarygodnie proste. W  jej środku może znaleźć się dosłownie wszystko, od cukru imitującego śnieg, przez cukierki, po świąteczne instalacje. 

mieszkania i domy na portalu gethome.pl

Sprawdź największą bazę nieruchomości w internecie. Oferta mieszkań i domów zaprezentowana na mapie. Tylko oferty unikalne – żadnych duplikatów

2. Ta bombka tylko z pozoru wydaje się trudna do zrobienia. Wystarczy odrobina cierpliwości i przemyślana kompozycja. Na początku należy przykleić figurkę aniołka do wewnętrznej strony bombki. Następnie za pomocą pincety lub patyka wystarczy ułożyć ciekawe dodatki. Tu została użyta jedynie wstążka i elementy roślinie, jednak bez problemu można by dosypać cukrowy śnieg lub dodać mocniejsze, kwiatowe elementy. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni.