"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Jak zrobić regał na książki?

Proste, niemal minimalistyczne meble są najlepszym wyborem dla osób chcących popisać się kreatywnością w swoich czterech ścianach. Zobaczcie, jak w 5 minut zrobić oryginalny, modułowy regał na książki.

Szukając pomysłów na modne meble i dodatki, które możemy stworzyć w domowym zaciszu, staram się znajdować proste projekty opierające się na gotowych elementach. Dziś, czas na pudełka z IKEA – najpopularniejszego sklepu wnętrzarskiego w Polsce, a co więcej jednego z trzech sklepów, do którego Polacy mają największe zaufanie. 

Wykonanie dzisiejszego projektu zajmie Wam niecałe 5 minut. To jedna z zalet projektów tworzonych z gotowych materiałów o innym przeznaczeniu, tym razem z 14 pudełek PRANT z Ikea i klipsów do papieru. 

Wykonanie:

1. Stworzenie tego niezwykłego, kubistycznego regału jest banalnie proste. Na początek warto pomalować (chociażby niektóre) pudełka PRANT na ulubione kolory.


2. Następnie należy ułożyć pudełka w dowolny, aczkolwiek stabilny sposób, tak by spód pudełek znajdował się z tyłu regału.

3. Na koniec wystarczy spiąć konstrukcję klipsami do papieru. Oryginalna meblościanka gotowa!

www.livethemma.ikea.se

www.livethemma.ikea.se

projekt, zdjęcia: www.livethemma.ikea.se