"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.mayamade.blogspot.ro

Niebanalne stojaki na wino

Nie macie pomysłu na ciekawe, designerskie stojaki na butelki? To nie jest powód, żeby zamykać wino w szafkach! Zobaczcie jak mogą wyglądać ręcznie robione, niebanalne stojaki na wino:

 

1. Stojak z palet

Aby wykonać podobną instalację, należy znaleźć kawałki drewna pokaźnych rozmiarów, a następnie wyciąć w nich otwory na butelki. Dla większej stabilności, nad każdym otworem trzeba dodatkowo przymocować kawałki drewna.

 Sprawdź również: Wrocław – perełki architektury, które Cię zachwycą

2. Wyjątkowa deska

Zamiast na blacie, warto położyć wino na niezwykłej desce. Ten stojak można z łatwością wykonać przy użyciu filcu, kleju, kolorowej taśmy i kartonowej tuby.

www.designsponge.com

www.designsponge.com

mieszkania i domy na portalu gethome.pl

Sprawdź największą bazę nieruchomości w internecie. Oferta mieszkań i domów zaprezentowana na mapie. Tylko oferty unikalne – żadnych duplikatów

3. Prostota przede wszystkim

Prosty, a jednocześnie stylowy stojak na wino przestał być już tylko marzeniem. Oto pomysł na deskę z dziurami, czyli nowoczesną odpowiedź na tradycyjne stojaki.

4. Półka na wino

Jeśli nie lubisz tradycyjnych stojaków z dziurami na butelki, postaw na półkę w rustykalnym stylu. Zbudowana ze starych palet, a następnie zabejcowana na ciemny kolor instalacja, idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu.

5. Stojak postawiony na nogi

Ten niezwykły stojak został wykonany z drewnianej skrzynki. Aby nadać mu nowoczesny, stylowy wygląd, projektantka Maya podniosła go nogi,  za pomocą metalowych nóżek od krzesła.

Inspiracja: www.homedit.com