"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Stylowe ciacho

Ciasto dla Twojego mężczyzny to świetny prezent na urodziny. Tort powinien być oryginalny, smaczny i związany z jego pasją. Jak to zrobić? Oto kilka pomysłów.

Mało kto wie, że tort może być dziełem sztuki. Istnieje wiele sprawdzonych przepisów na ciasto urodzinowe. Każda kobieta ma swój własny, który na pewno jest świetny. Jednak mało która z Pań skupia się na designerskim wyglądzie ciasta. Czas zaskoczyć swojego mężczyznę.

Na sportowo

Większość facetów uwielbia sport. Najprostszym sposobem będzie ciasto związane z ulubioną grą lub dyscypliną Waszego mężczyzny. Ogromną zaletą „sportowych ciast” jest ich prosta konstrukcja i łatwe wykonanie, którego nie muszą bać się początkujące gospodynie. Pomysł na wzór? Może to być proste ciasto w kształcie piłki albo trudniejsze ale równie zaskakujące – koszulka ulubionej drużyny piłkarskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szybkie auto

 Kolejnym świetnym pomysłem będzie placek w kształcie wymarzonego samochodu. Jeśli twój mężczyzna nie ma jeszcze Ferrari F50 to niech przynajmniej spróbuje jak smakuje. Spokojnie, w sieci znajdziesz dokładny przepis jak wykonać każde auto w wersji tortowej. Polecam w szczególności www.coolest-birthday-cakes.com.

 


 

 

 

 

 

 

 

Narzędzia i inne

 Jeśli twój facet to typ majsterkowicza, może warto upiec mu tort w kształcie francuskiego klucza lub wiertarki. Możesz także zaskoczyć go ciastem w kształcie hamburgera, pizzy, papieru toaletowego a nawet butelki Jacka Danielsa.

 

Zdjęcie profilowe: www.projectwedding.com