"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

5 najlepszych męskich prezentów na Walentynki

Trafiłam na zestawienie 5 najlepszych prezentów dla mężczyzny na zbliżające się Walentynki. Niektóre mogą dziwić, niektóre zaskakiwać, ale każdy podarunek jeśli jest od serca, będzie tym najlepszym. Zobaczcie co przygotował Houzz.com i Etsy na kolejną edycję tego popularnego święta.

Kupno prezentu na to szczególne święto bywa nie lada kłopotem. Z jednej strony chcemy aby podarunek był praktyczny, z drugiej by był lekko zwariowany. Wszystko po to by przypodobać się naszej drugiej połówce, ale czy właśnie o to chodzi w Święcie Zakochanych?

Houzz.com przygotował mini zestawienie kilku prezentów, które sprawią że Wasz facet pokocha was jeszcze bardziej. 🙂

 

1. Skrytka na pierdoły 170$

Zdarza się, że wasz mężczyzna rzuca wszystkie swoje rzeczy w najróżniejsze miejsca mieszkania a potem o nich zapomina? Każdy facet jest trochę leniwy, dlatego pomóż mu i spraw by portfel, klucze do auta i okulary (jeśli nosi) znalazły swój dom np. w poniższym miniboxie.

www.houzz.com

2. Brodacz z Władcy Pierścienia 60$

Faceci to duże dzieci. Jeśli Twój kocha Tolkiena, Hobbitów, Nazgule i krasnoludy to może pozwól mu na chwilę przenieść się do tego magicznego świata.

 

www.houzz.com


3. Męska świeczka 59$

Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że prezent w postaci świeczki zapachowej nie przypadnie mu do gustu. Ale jeśli dodamy, że to świeczka zapachowa o smaku jego ulubionej whisky albo Bourbona?

www.houzz.com

4. Skórzana bransoletka za 35$

Dzięki niej Twój James Bond nigdy nie zapomni o ważnej dla Was rocznicy pierwszego spotkania, pocałunku, randki, ślubu czy narodzin dziecka. A raczej nie zapomni o miejscu, w który zdarzyły się te wszystkie sytuacje.

 

www.houzz.com

 

5. Męski pierścionek z niespodzianką 9.95$

Faceci lubią piwo. Im bardziej chcemy ich odwieść od pomysłu wyjścia na piwko z kolegami tym gorzej się to kończy. Jego uznanie wzbudzi natomiast prezent w postaci pierścionka z otwieraczem do piwa. Nie mówiąc o zazdrości wśród jego kolegów.

www.houzz.com

Znalezione na: www.houzz.com