"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Programy do projektowania wnętrz

Technologia to wspaniała rzecz, dziesiątki aplikacji i narzędzi internetowych czeka, aby pomóc nam urządzić wymarzone wnętrze. Sprawdźcie, z których programów warto skorzystać.

Programów, które pomogą w aranżacji wnętrz nie brakuje. Wśród setek aplikacji znajdziemy płatne i bezpłatne programy, które znacznie ułatwią nam wybór mebli, dodatków czy kolorów ścian.

Zobaczcie kilka ciekawych aplikacji, które z pewnością pomogą Wam zaaranżować wyjątkowe wnętrze. Inne godne polecenia programy do projektowania wnętrz znajdziecie TU i TU.

1. Dream Home

Początek swojej przygody z aplikacjami wnętrzarskimi warto rozpocząć od programu Dream Home. Ten program zawiera wiele aktualizowanych wzorów domów i inspirujących pomysłów, do których po zapisaniu można wrócić w dowolnej chwili. Program dostępny jest w dwóch wersjach do ściągnięcia na:  iTunes i Android.

Wnętrza aplikacja

 

2. Handy Man DIY

Sam remontujesz mieszkanie? Aplikacja Handy Man DIY  oferuje instrukcje i filmy, jak krok po kroku zamontować listwy czy ułożyć podłogi. Program dostępny jest do ściągnięcia na: iTunes.

Aplikacja remont

 


3. Palettes

Nie wiesz jakie kolory chcesz umieścić w swoim pokoju? Aplikacja Palettes pozwala sfotografować wszystko, co Cię inspiruje – kwiaty, odzież, inne pokoje, a następnie obrobić zdjęcie w kolorystyce, którą możesz wykorzystać w swoim projekcieProgram dostępny jest do ściągnięcia na: iTunes.

Apliakcja do projektowania

 

4. Photo Measures Lite

Miarki, centymetry i linijki to już przeszłość? Być może! Dzięki aplikacji Photo Measures Lite, z łatwością zmierzymy różne części pokoju, a następnie zapiszemy wartości bezpośrednio na telefonie. Program dostępny jest w dwóch wersjach do ściągnięcia na:  iTunes i Android.

Darmowy program do projektowania

 

5. iHandy Level

Często zastanawiacie się czy Wasze zdjęcie, telewizor lub obraz wiszą prosto? Aby sprawdzić kąt położenia ramy skorzystajcie z poziomicy, albo programu iHandy Level! Program dostępny jest w dwóch wersjach do ściągnięcia na:  iTunes i Android.

 

Aplikacja poziomica

znalezione na: www.homedit.com