"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Odmierzaj czas

Czas ucieka, codziennie bezpowrotnie mijają kolejne godziny, minuty i sekundy. I można smutno wpatrywać się w tykające wskazówki szarego, zwyczajnego zegara albo patrzeć na modny, stylowy „clock-toc”.

Należy porzucić myślenie, że zegar pasuje tylko i wyłącznie na ścianę. Nowe trendy wyraźnie wskazują, że zegary można wieszać na meblach, kłaść na podłodze a także podwieszać pod sufitem. Obowiązuje zasada –  im bardziej oryginalne miejsce tym lepiej.

Dużo zegarów, jeszcze więcej zegarów

Jeśli jednak zdecydujecie się na klasyczną ścianę, warto powiesić kilka zegarów obok siebie. Samotny „odmierzacz czasu” wygląda smętnie. Wieszając kilka czasomierzy sprawicie, że wnętrze stanie się ciekawsze. Idealnym połączeniem będą zegary w drewnianej oraz metalowej oprawie.

 

 

Namaluj zegar

Coraz częściej spotykam się z namalowany zegarem. Może nie jest to proste rozwiązanie, bo wymaga mniejszego lub większego talentu malarskiego, ale jeśli macie dobry pomysł to warto spróbować (albo zlecić specjaliście). Na ścianie możecie namalować tarczę zegara, a godziny oznaczyć jako rozwiązania równań matematycznych.

 

www.freshhomeideas.com, Jean-Baptiste Pellerin

www.freshhomeideas.com, Jean-Baptiste Pellerin


 

 

 

www.ghoofie.com

www.ghoofie.com

Zdjęcie profilowe: www.myhousedecals.com