"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.pbfingers.com

Przepis na poranek

Niedzielny, leniwy poranek…Brakuje tylko ciepłych bułeczek, świeżo parzonej kawy i prysznica przy dobrej muzyce. Oto subiektywny przegląd gadżetów, które odmienią cały Nasz dzień.

Podobno ludzie dzielą się na tych, którzy po obudzeniu idą do łazienki i na tych, którzy zaczynają dzień od śniadania i dobrej kawy. Ja zaczynam dzień od pobytu w kuchni, oczywiście tylko wtedy gdy uda mi sie wstać na czas.

 

1) Pobudka, czyli budzik, który zmusi cię do wstania z łóżka

Zacznij dzień od joggingu – z tym budzikiem na pewno nie pośpisz zbyt długo. Inne pomysły zobacTU.

 

 

2) Poranna kawa

Wiecie, że kawę do powszechnego obiegu wprowadziła koza, pobudzona po konsumpcji owoców z niepozornego krzaka. Stało się to na wyżynach Etiopii w I tysiącleciu przed naszą erą.

 

3) Kubek samochodowy

Jeśli nie uda Ci się wypić dobrej kawy w domu zabierz ją ze sobą w podróż. Oto nowoczesny kubek, zasilany za pomocą samochodowej zapalniczki. Wyświetlacz LCD dostarczy informacji o aktualnej temperaturze napoju, którą możesz dowolnie regulować.

 

 

4) Zapach świeżych bułeczek

Zapach świeżego pieczywa o poranku. Tak to możliwie dzięki nowym wypiekaczom do chleba.

 

 

5) Jajka na dzień dobry

Moja babcia gotowała jaja na miękko na 3 ” Zdrowaś Mario”. Moja mama ustawiając stoper na 3 minuty. Moja ciocia używa samowaru. Ja wrzucam do wrzątku wskaźnik do gotowania jajek na miękko.

 


 

6) Prysznic przy dobrej muzyce

Pasjonatom śpiewania w kabinie prysznicowej, ten gadżet znacznie urozmaici repertuar. Wodoodporne radio pod prysznic możecie kupić już za 50zł.

 

 

7) Leniwa kąpiel

Leniwą kąpiel w wanie umili grająca kaczuszka.

 

 

8) Suszenie włosów

Jeśli przy suszeniu włosów nie chceszz obudzic całej rodzinny, skorzystaj z najcichcszej suszarki na świecie. Pamiętaj, że jej poziom hałasu nie powinien przekraczać 70 dB. To 54 dB suszarka Relax Professional Super Silent marki Wellness Design Company

 

 

9) W co mam się ubrać….?

Podobno przeciętna kobieta spędza rok życia zastanawiając się w co się ubrać….Ja zawsze mam z tym problem, szczególnie kiedy nie wiem jaka jest temperatura na zewnątrz. Do tej pory zawodnym sposobem, było wystawianie ręki za okno.  Dziś, za sprawą magicznej puszki, wszystko może się zmienić! Małe aluminiowe pudełko odczywa temperaturę od -17 °C do 37 °C. Samo dotknięcie wystarczy, żeby poczuć chłód, mróz a nawet upał panujący na dworze.  Cryoscope pobiera dane z internetu, przetwarza i dostosowuje temperaturę do tej panującej na zewnątrz!

 

cryoscope

Cryoscope, fot. Gizmag.com

 

Zobacz więcej: www.robb.cc

Zdjęcie profilowe: www.pbfingers.com