"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.potterybarn.com

Pięć świątecznych prezentów dla niego

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas zatem powoli myśleć o prezentach dla bliskich. Dzisiaj kilka moich pomysłów na prezent dla mężczyzny, który ucieszy również kobietę.

Sprawdź również: Mieszkanie dobrze skomunikowane – jakie?

Starałam się wybrać rzeczy nietuzinkowe, oryginalne oraz takie, które byłby dobrym prezentem dla dwojga. Oto i one:

1) Wyjątkowe narzędzia barmana

Każdy mężczyzna chciałby chociaż na chwilę stać się James’em Bond’em. Szybkie samochody, piękne kobiety i licencja na zabijanie. No i Martini. Zestaw barmana, który znalazłam w West Elm, pozwoli waszemu facetowi przygotować wyjątkowe Martini – wstrząśnięte, niemieszane.

Cena 149 zł – West Elm

2) Scrabble Deluxe

Scrabble czy też Literaki zna chyba każdy. Ale nie każdy może pochwalić się wyjątkowym zestawem tej kultowej już gry. Faceci kochają kombinować. Dlatego możliwość inteligentnego spędzenia czasu nad tworzeniem słów to dobre rozwiązanie na długie zimowe wieczory. Zestaw Scrabble Vintage Deluxe wyróżnia powiększona o połowę plansza wykonana z litego drewna podobnie jak poszczególne litery.

Restoration Hardware – 279$

www.restorationhardware.com

3) Poker z kolegami w dobrym stylu

Czy twój mężczyzna lubi czasem wyskoczyć na pokera do znajomych? Jeśli TAK to zdecydowanie ucieszy go profesjonalny zestaw do pokera w stylu RETRO. Uwaga! Pudełko można specjalnie wygrawerować.

Pottery Barn – 130$

www.potterybarn.com

mieszkania i domy na portalu gethome.pl

Sprawdź największą bazę nieruchomości w internecie. Oferta mieszkań i domów zaprezentowana na mapie. Tylko oferty unikalne – żadnych duplikatów

4) Klucz do serca

Wyjątkowym prezentem będzie specjalnie spersonalizowany klucz z wygrawerowanym tekstem dla ukochanego. Wyobraźcie sobie dziewczyny, że ilekroć wasz facet będzie otwierał drzwi do mieszkania – pomyśli o tym, że wraca do kobiety swojego życia:) 

Etsy – 39 $

5) Zestaw do grillowania

Grillowanie staje się narodowym sportem Polaków. Według Forbes’a polski rynek grilli wart jest obecnie około 0,5 miliarda złotych. Nic dziwnego, że grillowanie cieszy się tak dużą popularnością. To świetny pretekst na domowe imprezy i spotkania w gronie przyjaciół. Sprawcie, żeby wasi faceci mogli obsługiwać gości profesjonalnym sprzętem.

Williams – sonoma: 382 zł