"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.housetohome.co.uk

5 sposobów na świąteczne prezenty

Wiem, że największą frajdę sprawia zawsze to co jest w środku prezentu, ale nie można zapominać o opakowaniu. Wyjątkowe pudełko podniesie wartość każdego podarunku. Zobaczcie kilka sposobów na oryginalne pakunki.

mieszkania i domy na portalu gethome.pl

Sprawdź największą bazę nieruchomości w internecie. Oferta mieszkań i domów zaprezentowana na mapie. Tylko oferty unikalne – żadnych duplikatów

1. Muzyczny papier

Bardzo prosty sposób na zaimponowanie obdarowywanej osobie. Zwłaszcza jeśli ta uwielbia muzykę. Wystarczy kupić dwa albo trzy zeszyty do muzyki lub gotowe śpiewniki – byle z nutami, a potem opakować nasze pudełko lub prezent.

Sprawdź również: Wykopy pod fundamenty – parametry techniczne

2. Duże prezenty

 Jeśli macie problem z zapakowaniem dużego prezentu najlepszym rozwiązaniem będzie… prześcieradło i wstążka. Tak, wystarczy zwykłe, białe prześcieradło płócienne, które z pewności sprawdzi się w roli „papieru prezentowego”.

3. Ciasteczkowe CD

Nie wiem jak u was, ale w moim rodzinnym domu na święta zawsze piekło się kruche ciasteczka. Zazwyczaj lądowały w blaszanej puszcze lub w zwykłym papierze. Teraz wiem jak można je podać w zupełnie oryginalny sposób. Używają opakowania po płycie CD… i jak wam się podoba? 

4. Taśma deko

Można też udekorować prezenty specjalną taśmą dekoracyjną, którą można kupić  kupić w każdym papierniczym za dosłownie kilka złotych. Pamiętajcie żeby papier prezentowy był jednolity – bez wzorków.

5. Pocztowa przesyłka

 Zazwyczaj wyrzucamy koperty listowe, a jak się okazuje, mogą one być całkiem niezłym opakowaniem. Drobne przedmioty z pewnością się w niej zmieszczą. Warto także poprzyklejać kilka znaczków na nasz prezent.