"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.vuong.es

Rustykalne wnętrze według…kobiety

Jak to możliwe, że jedne z najpiękniejszych kobiecych apartamentów znajdują się w Barcelonie? Oto kolejny dowód na to, że Hiszpanki posiadają niezwykłe umiejętności tworzenia wyjątkowo stylowych apartamentów.

Ten kobiecy apartament został zaprojektowany przez hiszpańskie Studio Vuong. Mieszczące się z samym centrum Barcelony mieszkanie, zajmuje powierzchnie 100 m.kw. Jego rdzeń stanowi pokój dzienny urządzony w rustykalnym stylu. Nie zabrakło w nim drewnianych elementów idealnie kontrastujących z jasnymi ścianami, mebli w stylu vintage i nowoczesnych dodatków.

Apartament posiada również piękny, przestronny taras z wydzielonym miejscem do odpoczynku. Duża ilość okien gwarantuje naturalne światło we wnętrzu i jednocześnie optycznie dodaje kilka metrów kwadratowych nie małemu już mieszkaniu. Uwagę zwraca też iście kobieca sypialnia, urządzona w nowoczesnym stylu. Pokój znajduje się na zabudowanej antresoli, dzięki temu projektantka mogła pozwolić sobie na drobne odstępstwo od rustykalnej aranżacji. W sypialni króluje biel przełamana współczesnym, kobiecym designem i fioletowe dodatki.

www.vuong.es

www.vuong.es

www.vuong.es


www.vuong.es

www.vuong.es

www.vuong.es

www.vuong.es

www.vuong.es

www.vuong.es

Projekt, zdjęcia: www.vuong.es