"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Aranżacja poddasza

Marzycie o mieszkaniu na strychu, a może jesteście już właścicielami apartamentu na poddaszu? Jeśli tak, z pewnością wiecie, że aranżacja tego pomieszczenia należy do największych wyzwań architektów. Zobaczcie, jak poradzić sobie z trudnym zadaniem i stworzyć przyjazne, stylowe wnętrze na poddaszu.

Trudności w aranżacji mieszkań na poddaszu wynikają z nietypowej konstrukcji wnętrz, a często również z niewystarczającej ilości światła dziennego. Aranżacje tego typu pomieszczeń należą do jednych z najtrudniejszych zadań architektów wnętrz, dlatego właściciele decydujący się na samodzielne urządzenie strychu powinni obejrzeć jak najwięcej profesjonalnych projektów.

Doskonałym przykładem prawidłowej, a zarazem wyjątkowo stylowej aranżacji poddasza jest to 50-metrowe mieszkanie. Projektanci odpowiednio wykorzystali niestandardową wysokość wnętrza do stworzenia jasnej i przestronnej przestrzeni. Nie bez znaczenia okazało się również pozostawienie starych elementów konstrukcyjnych – ceglanej ściany i drewnianych belek, które świetnie komponują się ze współczesnymi dodatkami.

www.micasarevista.com

www.micasarevista.com


www.micasarevista.com

www.micasarevista.com

www.micasarevista.com

www.micasarevista.com

www.micasarevista.com

zdjęcia: www.micasarevista.com