"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Mieszkanie na Żoliborzu

Projekt warszawskiego mieszkania na Żoliborzu to doskonała inspiracja dla wszystkich miłośników nowoczesnych aranżacji. W apartamencie królują jasne i przestronne wnętrza oraz funkcjonalne, minimalistyczne rozwiązania.

Mieszkanie o powierzchni około 90 m kw. znajduje się w jednym z nowo wybudowanych mieszkań na warszawskim Żoliborzu. Za jego niebanalny projekt odpowiadają architekci z pracowni NOKE Architects. Projektanci starali się uzyskać wrażenie nowoczesnego wnętrza, tworząc jednocześnie jak największe możliwości przechowywania.

W mieszkaniu królują gładkie powierzchnie, lustra oraz niecodzienne układy szaf i zabudowy. Całość dopełnia jasna, wręcz surowa tonacja bieli, czerni i drewna, przełamana kolorowymi akcentami. Proste meble i funkcjonalne rozwiązania doskonale wkomponowują się w klimat apartamentu. Zwróćcie chociażby uwagę na stół jadalny, który w razie potrzeby zamienia się w stół bilardowy czy pudła do przechowywania pościeli wiszące nad łóżkiem, które mogą również pełnić rolę stolików nocnych.

www.noke.com.pl

www.noke.com.pl

www.noke.com.pl


www.noke.com.pl

www.noke.com.pl

www.noke.com.pl

projekt, zdjęcia: www.noke.com.pl