"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Kolor w mieszkaniu

W aranżacji wnętrz kolor pełni bardzo ważną rolę. To nie tylko doskonały zabieg dekoratorski, który potrafi optycznie powiększyć przestrzeń, czy odwrócić uwagę od miejsc, które chcielibyśmy zakryć przed gośćmi. Kolor tworzy w mieszkaniu harmonię, wyjątkowy, zindywidualizowany klimat, a przede wszystkim spaja cały wystrój wnętrza.

Rosyjski artysta Dmitriy Schuka zrozumiał jak ważny w aranżacji wnętrz jest kolor. W jego projektach barwne meble i kolorowe dodatki nadają wyjątkowy charakter mieszkaniom.

Przyjrzyjcie się dzisiejszej propozycji od Schuka. Mieszkanie inspirowane jest muzyką pop i charakterystycznym dla niej kolorem, kształtem i przesytem. Choć w tym barwnym apartamencie użyto całej gamy kolorów, całość tworzy harmonijną i uporządkowaną przestrzeń. Projektant bawi się kolorami, umieszczając je na niemal każdym meblu i niejednym dodatku.

Ta ciekawa wariacja kolorystyczna pokazuje, że kolorem można się bawić. I to nie tylko w kontraście do bieli, czerni i brązu drewna. Niech kolorowe elementy zagoszczą w Waszych domach!

www.behance.net

www.behance.net

www.behance.net


www.behance.net

www.behance.net

www.behance.net

www.behance.net

www.behance.net

www.behance.net

projekt, zdjęcia: www.behance.net