"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Cegła na ścianie

Ten dwupiętrowym apartament znajduje się w Panamie i jest na sprzedaż. Cena wywoławcza jedyne 414 000 dolarów. Czy surowe, ceglane wnętrze warte jest takich pieniędzy?

Stara kamienica Casco Viejo to czteropiętrowy budynek z początku XVII wieku. To właśnie tutaj, w samym sercu Panamy możecie kupić apartament, którego design zasługuje na najwyższe uznanie. Zwróćcie uwagę przede wszystkim na ceglane ściany – odnowione i zakonserwowane.

Jeszcze do niedawna Casco Viejo było tylko starym, zniszczonym budynkiem. W 2011 roku nowy inwestor postanowił przywrócić dawny blask tej przepięknej budowli. Efekt? Niesamowite połączenie klasyki i nowoczesności. Warto zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz zastosowanie materiałów wysokiej klasy. Właśnie tak powinny wyglądać rustykalne wnętrza. Nie oznacza to, że w panamskim apartamencie dominuje tylko jeden styl. Wystarczy spojrzeć na francuski zabieg z drzwiami balkonowymi. Duże, przestronne i przejrzyste drzwi z widokiem na ulicę to bardzo dobre rozwiązanie. Piękne ceglane ściany w akompaniamencie włoskiej ceramiki robią wrażenie.

Wszystko to sprawia, że apartament zaprasza do wejścia. Widać, że jest miło, przytulnie, komfortowo i przede wszystkim ze smakiem. Tylko skąd znaleźć brakujący milion złotych?

www.nytimes.com


www.nytimes.com

www.nytimes.com

www.nytimes.com

www.nytimes.com

www.nytimes.com

znalezione na: www.nytimes.com