"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Stylowa garderoba – muszę ją mieć!!!

Powszechnie wiadomo, że duża garderoba to marzenie wielu kobiet. Nic więc dziwnego, że miłośniczki serialu „ Seks w wielkim mieście” marzą o garderobie gabarytów tej, którą posiada w swym nowojorskim mieszkaniu Carrie Bradshaw. Poniżej prezentujemy kilka fajnych pomysłów, jak urządzić taką stylową  świątynię dla naszych ubrań.garderoba1

Na pytanie jak powinna wyglądać Pani garderoba, boje klientki jednogłośnie odpowiadają. Musi być duża. Dlatego myśląc poważnie o garderobie, warto przeznaczyć na nią osobne pomieszczenie.

garderoba2

Nasza garderoba nie musi być jedynie mauzoleum dla naszych ubrań. By była bardziej funkcjonalna połączmy ją np. z pokojem do pracy lub tradycyjnie z sypialnią.

garderoba4

Decydując się na budowę garderoby, postarajmy się maksymalnie zagospodarować przestrzeń. Rzadziej wkładane ubrania, zamieśćmy w stylowych szafkach wnękowych. By móc po nie łatwo sięgnąć, postarajmy się o drabinę, która umiejętnie wyeksponowana, może stanowić również ciekawy akcent dekoracyjny.


garderoba6

Czasem osobna garderoba ze względu na niewielki metraż naszego mieszkania nie jest możliwa. W takiej sytuacji pomyślmy o fajnym zagospodarowaniu naszego przedpokoju.

garderoba3

Wbrew pozorom otwarte szafki na buty dobrze prezentują się zarówno na dużej, jak i małej powierzchni. Pod warunkiem oczywiście, że na naszych stylowych półkach panuje porządek.

garedroba5