"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Like na Facebooku

Czy należycie do tego typu osób, które dodając post na Facebook’u czekają w napięciu na kolejne like? A może prowadzicie biznes lub fan page, który cieszy się dużą popularnością wśród internautów? Jeśli na któreś pytanie odpowiedzieliście twierdząco, to dzisiejszy gadżet z pewnością przypadnie Wam do gustu. Ale uwaga – do sprzedaży trafi tylko 500 sztuk!

Fliike to urządzenie, które można nazwać po prostu licznikiem Like’ów. Pokazuje on ilość osób które lubią nasz profil na Facebooku. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu z Internetem, gadżet ten wskazuje rzeczywistą ilość naszych fanów. Reaguje na każde nowe kliknięcie przycisku „lubię to” i aktualizuje się średnio co 2 minuty.

Autorem pomysłu są francuscy designerzy z firmy Smiirl. Urządzenie przypomina wyglądem stary zegar w stylu retro z „przekładanymi” cyframi. Głównym zamysłem projektantów było stworzenie gadżetu dla biznesu, który w łatwy sposób informowałby klientów o popularności danej marki, produktu lub miejsca. I to wydaje się mieć sens.

Być może wkrótce na witrynach wielu polskich sklepów znajdziecie Fliike o ile ich właściciele, po pierwsze będą chcieli komunikować ilość swoich fanów, a po drugie zdążą kupić to urządzenie, bowiem do sprzedaży trafi tylko 500 sztuk. 

 


www.smiirl.com

www.smiirl.com

projekt: www.smiirl.com